19. června 2015
 | 
Mrkni na video a hlasuj, jak se ti líbí!

Již několik měsíců pracuje Celeste Buckingham spolu se svým americkým producentem Earlem Cohenem (který spolupracoval např. s Pink nebo Lady Gaga) na novém albu, jehož vydání je plánováno na první polovinu příštího roku. Před pár týdny Celeste představila první singl z připravovaného alba pod názvem Unpredictable.

Píseň Unpredictable měla v USA premiéru v Radio Disney, které v roku 2014 nominovalo Celeste v kategorii Objev roku. Aktuálně již Unpredictable rotuje také v několika dalších amerických rádiích. V těchto dnech Celeste představuje k singlu Unpredictable zbrusu nový videoklip, který se natáčel na začátku dubna v Los Angeles. Klip byl uveden v světové premiéře na stránkách Billboardu, jednoho z největších a nejuznávanějších hudebních webů světa.

Celeste o videoklipu říká: „Chtěli jsme ukázat, jak vypadá běžný den typické ženy. Nehrála jsem perfektní ženu, která je skvěle oblečená, vždy elegantní a rozumná. Záměrem bylo ukázat jak mohou probíhat ty nejhorší a hlavně nejnepředvídatelnější dny. Zahrála jsem si čtyři postavy, každá z nich má úplně jiný život a žijí v odlišném prostředí (servírka, máma, teenagerka a slavná zpěvačka). Všechny tyto postavy si hledají svoji správnou cestu životem, prožívají své trapné chvíle, kolem nich fičí chaos a ony nevědí, jak se z toho dostat.“

„Jsem neskutečně vděčná, že jsem poznala lidi, kteří mi pomohli zrealizovat příběh k nové písničce. A protože už máme připraveno několik dalších skladeb, těším se na další klipy a příběhy, které v nich budu moct odvyprávět,“ dodává Celeste, která už za pár dní opět přiletí za svými fanoušky v Čechách a na Slovensku.