9. června 2015
 | 
Uvěřil/a jsi těmhle fotkám? Rozhodně jsi nebyl/a sám/sama! Tyhle fake fotky totiž odstartovaly lavinu nepravdivých zvěstí o milostném životě těhle hvězd!

Kendall Jenner & Harry Styles

Twitter


Kendall a Harry svůj vztah nikdy oficiálně nepotvrdili, takže se tahle fotka, na které se líbají, stala velkou senzací. Jenže na fotce nejsou oni! Na fotce je Stella Hudgens a její kluk 🙂


Kylie Jenner & Justin Bieber

Twitter


V roce 2013 se začaly šířit zvěsti, že Justin po tehdejším rozchodu se Selenou Gomez tajně randil s Kylie. Jenže fotka, na které se Justin drží s Kylie za ruku, je fake. Jedná se totiž o Selenu – někdo jen vyměnil její hlavu za tu Kylie.


Perrie Edwards & Zayn Malik

Twitter


I když jsou Perrie a Zayn zasnoubení, tahle fotka z údajných příprav na svatbu v Disneylandu je totální fake!


Taylor Swift & Harry Styles

Twitter


I když oba dva skutečně dorazili na after párty Victoria’s Secret Fashion Show, spolu se rozhodně nefotili. Tahle fotka, na základě které si hodně lidí myslelo, že se k sobě Tay a Harry vrátili, je podvrh.


Robert Pattinson & Kristen Stewart

Twitter


Fanoušci Twilight série nejspíš doufali, že se k sobě Rob a Kristen vrátili, ale nebylo tomu tak. Jedná se o montáž z jejich fotek s fanoušky.


Harry Styles & Kendall Jenner

Twitter


Na fotce není Harry a Kendall, ale brazilská pop star Igor Adamovich a jeho holka 🙂


Liam Payne & Sophia Smith

Twitter


Každý si myslel, že se Liam a Sophia zasnoubili, když Gemma Styles na net umístila tuhle fotku. Jenže účet nebyl sestry Harryho Stylese, je to fake.


Miley Cyrus

Twitter


Objevily se zvěsti, že si Miley začala se svým fanouškem po jednom z jejích Bangerz vystoupeních. Na fotce ale není Miley!