4. června 2015
 | 
Tak tohle by byla prvotřídní senzace!

Člen One Direction a jedna z nejúspěšnějších světových zpěvaček posledních dvou let? To by byl pravděpodobně nejsledovanější pár současnosti!

Jasně, zní to neuvěřitelně a neskutečně… ale důkazů, že tihle dva nejsou jen obyčejní kamarádi, přibývá. Nejdříve společná párty, pak backstage Arianina turné, nákupy, údajná velká párty, o které nikdo neví, a teď už i společně v hotelu!

Poprvé vzbudilo rozruch společné „tancující“ video téhle dvojky z velkolepé párty. Následně se provalilo, že Ariana byla na nákupech s Alfredo Floresem a právě Niallem. Následně jí paparazzi fotografové vyfotili, jak ve 3 ráno opouští Niallův barák. Lidé z jejího okolí to vysvětlují tím, že se v něm konala velkolepá párty a bylo tam více lidí. O nic prý nešlo, Ariana a Niall jsou jen kamarádi. Jak ale chtějí tihle dva vysvětlit to, že se Niall ten den večer přijel na Arianu podívat přímo do jejího hotelu v Londýně? Nebo snad šel do hotelu za někým jiným? Šance, že neskončil v pokoji Ariany je asi tak velká, jako přistání mimozemšťanů v Praze dnes v noci… tak uvidíme.

Buď mají Niall a Ariana velmi závažný společný problém, který spolu musí řešit osobní debatou a scházejí se kvůli tomu pětkrát týdně, nebo mezi nimi překročila pořádná jiskra!

Exposure

Barcroft Media

Instagram.com

Exposure.com