2. června 2015
 | 
Léto se blíží a ty chceš být fit? K tomu ti pomůžou tyhle apky pro Windows & Windows Phone! Všechny jsou navíc zdarma :)

Endomondo Sports Tracker

Endomondo je vynikající aplikace, která měří veškerý tvůj pohyb. Sleduje jízdu na kole, běhání, chůzi. Následně po aktivitě změří a vyhodnotí trasu. Navíc se díky aplikaci staneš součástí rozsáhlé skupiny příznivců sportu!

windowsphone.com

Seven – 7 Minute Workout Challenge

Vyzkoušej, že si stačí zacvičit 7 minut denně a budeš fit! Aplikace Seven – 7 Minute Workout Challenge tě přesně navede, jaké cviky máš dělat a uvidíš, že brzy zaznamenáš změnu tvojí kondice!

windowsphone.com

Zdraví a fitness

Získej přístup k bohaté škále nástrojů a informací pro všechny tvoje potřeby týkající se zdraví! Podívejte se na víc než 1 000 videí o cvičení, najdi si nutriční hodnoty nebo informace o lécích a využij sledování jídelníčku, kroků a cvičení. Na vybraných zařízeních Lumia, které mají vestavěný krokoměr, si můžeš průběžně sledovat a podrobně analyzovat, kolik jsi toho denně ušel/ušla. Tak neváhej a stáhni si aplikaci Zdraví a fitness!

windowsphone.com

Run The Map (zdarma)

Aplikace Run The Map slouží k záznamu trasy tvých venkovních aktivit (turistika, běh, cyklistika apod.). Analyzuj svojí cestu, zlepši svůj výkon a udrž si motivaci díky téhle aplikaci nabité funkcemi!

windowsphone.com

Gym PocketGuide

Díky aplikaci Gym PocketGuide zlepšíš svou fyzičku, nabydeš svalovou hmotu a ztratíš přebytečná kila. Vyzkoušej ji a buď připravený/á na léto do plavek!

windowsphone.com

miCoach train & run

Udělej se svého telefonu malého osobního trenéra. Aplikace miCoach train & run bude sledovat všechny tvoje sportovní výkony venku i uvnitř. Stačí si jen nastavit cíle a rozhodnout se, že uděláš něco pro své zdraví!

windowsphone.com