31. května 2015
 | 
Nejnovější zprávy Directioners moc nepotěší – kluci z 1D prý nechtějí být pozadu a plánují rozjet sólo kariéru jako bývalý člen skupiny Zayn Malik!

Fanoušky One Direction zasáhlo, když se dozvěděli, že Zayn Malik opouští skupinu (o odchodu Zayna ze skupiny jsme psali TADY). Nejnovější zprávy ale tvrdí, že se brzy rozpadne celá skupina! Podle portálu InTouch kluci plánují skončit ve skupině ještě tenhle rok, protože se nemůžou vzpamatovat ze Zaynova odchodu.

„Jejich pouto bylo roztrháno na kusy. Když Zayn opustil skupinu, bylo to zdrcující. Báli se, že zůstanou pozadu, zatímco Zayn už má náskok a rozjel sólo kariéru,“ řekl zdroj.

Zprávy tvrdí, že Liam Payne, Niall Horan a Louis Tomlinson už začali pracovat na svých vlastních projektech a že Harry Styles touží po herectví. Simon Cowell, který dal skupinu dohromady, se je ale údajně snaží přesvědčit, aby zůstali pohromadě alespoň do konce roku. Moc se mu to prý ale nedaří.

„Simon se s klukama viděl před tím, než pokračovali v turné ve Velké Británii. Poradil jim, aby spolu zůstali alespoň do konce roku, ale to se nejspíš nestane. Prohlášení o konci skupiny se blíží. Panuje tam hodně závisti a napětí,“ prozradil nemilé zprávy zdroj.

Doufáme, že to není pravda! Zdá se, že si kluci společné turné moc užívají! A navíc tvrdě pracují na svém pátém studiovém albu. Proč by se rozcházeli, když pracují na nové muzice?

Co si o tom myslíš ty? Hlasuj v anketě!