27. května 2015
 | 
Máme pro tebe super tip na karetní hru!

Chceš zažít nekončící zábavu s karetní hrou, kterou si můžeš vzít kamkoliv? Vyzkoušej sérii miniher DOBBLE!

Desítky kulatých karet nesou různé symboly. Na každé kartě je vždy 8 různých symbolů a každé dvě karty mají společný pouze jeden. A ten musíš najít j ako první! Že to zní docela jednoduše? Tak to zkus! Hrají totiž všichni najednou. A navíc symboly na jednotlivých kartách jsou různě veliké, takže ač se to zdá jednoduché, občas chvilku trvá, než oči najdou ten správný.
Hra je rychlá a neskutečně zábavná. Kdo ji jednou vyzkouší, chce si zahrát znovu a znovu.

Jdeme hrát

Začínáme tak, že dvě náhodně vybrané karty položíme do středu stolu obrázky vzhůru. Tvým úkolem je, co možná nejrychleji, najít na nich stejný symbol. První, komu se to povede, řekne symbol nahlas a otáčí na stůl dvě nové karty. Vyhrává ten, kdo nejrychleji najde nejvíc dvojic. Rozhoduje tedy postřeh a rychlost. Je už jen na vás, kolik minisérií odehrajete. Pokud dojde k nerozhodnému stavu, hráči si zahrají duel.

Pekelná věž

Před každého hráče položíš jednu kartu lícem dolů. Uprostřed stolu je balíček zbylých karet otočených lícem nahoru. Odpočítej začátek hry: tři, dva, jedna, start. Všichni najednou otočí své karty. Hráč, který nejrychleji najde na své kartě symbol shodný se symbolem karty z balíčku, symbol pojmenuje, kartu si vezme a umístí ji navrch svého balíčku. V hlavním balíčku se tak odkryla nová karta. Vítězem se stává ten, kdo získá nejvíce karet.

Ať již budete hrát další z miniher DOBBLE jako jsou Studna, Horký brambor, Chyť je všechny nebo Otrávený dáreček, vždy bude vítězství záležet na vašem postřehu a hbitosti.