18. května 2015
 | 
Hudební producent, který spolupracuje s hvězdami jako Majk Spirit, Ektor, či Suvereno, má za sebou snový rok!

Třiatřicetiletý producent a DJ Billy Hollywood stál na společném pódiu s hvězdami jako Snoop Dogg, Xzibit, nebo The Game. Jeho songy mají na YouTube milióny views a na scéně tahle osobnost domácího hip hopu působí už dlouhých 10 let! Tohle jubileum je potřeba pořádně oslavit…

Billy se stal v roce 2012 oficiálním členem skupiny H16! Proslavil se hity jako Stresujúci blahobyt nebo Hip Hop a Kvety pro sólo kariéru člena této skupiny – Majka Spirita!

Letos v lednu Billy překvapil své fanoušky vydáním výběrovky #LookBack, na které najdeš ty největší pecky jeho kariéry a můžeš si jí zdarma stáhnout! Výběrovku tvoří celkem 45 songů, od Billyho začátků až po novinky z posledních měsíců!

Kdyby mi někdo kdysi řekl, co všechno zažiju, asi bych mu to nevěřil. Uplynulých deset let hodnotím na výbornou! Jsem rád, že budu mít na co vzpomínat, až budu starý. Díky za podporu během těch let! Poslouchejte dobrou hudbu a kašlete na to, jaký je to žánr a jestli se to hraje nebo nehraje v rádiích. A nezapomeňte se usmívat,“ vzkazuje svým fanouškům Billy!

Lenka Filipeje

Lenka Filipeje

Lenka Filipeje