13. května 2015
 | 
Taťáně, kterou všichni známe jako blondýnku doporučila ambasadorka L’Oréal Professionnel Andrea Josková zvýraznit světlejšími odstíny několik vybraných pramenů a díky nim prozářila celý její obličej.

Vytvoření moderních parciálních efektů ve vlasech není nic, čeho byste se měly bát! Díky novým technikám, které přináší služby BLOND STUDIO, to snadno zvládne i váš kadeřník.

BLOND STUDIO nabízí různé techniky zesvětlování a najde se v nich opravdu každá žena. Na své si přijdou ženy s přirozenými vlasy i ty, které chtějí svou stávající barvu oživit.

Mezi poslední trendy, nejen u blondýnek, patří částečné (parciální) efekty, pro které doporučujeme zajít jen k opravdovým profesionálům. Ti vám zaručí perfektní výsledek, který se bude hodit k odstínu vaší pleti i tvaru obličeje. Díky zvláštní službě BLOND STUDIO CONTOURING, kterou vám nabízí proškolení kadeřníci ze Salonu Expert, můžete svou tvář opticky zúžit nebo naopak díky ní zvýraznit určité partie obličeje. Tuto sezonu se klade důraz hlavně na přirozenost, a proto se nebojte vyzkoušet také sunkissed vzhled. „Sluníčko ve vlasech, kterého Andrea Josková díky nové technice BLOND STUDIO dosáhla, mě perfektně připravilo na toto léto. Jsem z efektu nadšená!,“ prozradila Taťána.

Díky profesionálním technickým produktům dokáže i váš kadeřník v průběhu několika minut vyčarovat trendy letní efekt. Bezamoniakový olej poskytne přírodním vlasům přirozené zesvětlení až o 2 tóny během méně než 30 minut.

Salony poskytující službu BLOND STUDIO najdete na webu: www.salon-expert.cz

Odhalte více na dopisyzesveta.jenprozeny.cz