12. května 2015
 | 
Pro 3 z vás (a jejich doprovod) máme připravený parádní zážitek na ZÍTRA!

Sociální síť Google+ nabízí možnost Hangoutů – video konferencí. Často se tak mohou ty největší světové hvězdy „setkat“ tváří v tvář se svými fanoušky. A právě zítra se se svými fandy přes video potká i Selena Gomez!

Fans se mohli ptát na Twitteru a Selena během Hangoutu na otázky odpoví. Živě to ale uvidí jen pár vyvolených v Praze a v několika dalších světových městech. TY můžeš být mezi nimi!

O co soutěžíme?

  • Můžeš se zůčastnit Google Hangoutu se Selenou Gomez. Akce se uskuteční zítra, ve středu 13. května ve 20hod. na adrese: NEO Store, Praha – Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4, 148 00

Jak vyhrát?

  • Napiš na e-mail lbilinec@bauermedia.cz do dnešních 20:00 hod.! Předmět mailu: Selena soutěž. Do komentářů napiš: 1) Kolik je Seleně Gomez let?, 2) Měla už někdy koncert v České republice? Pokud ano, tak kdy?, 3) Napiš důvod, proč bychom měli vybrat právě tebe?

Piš prosím jen pokud můžeš zítra v 19:45 dorazit do OC Chodov! Dnes večer vybereme 3 z vás, kteří budou moct dorazit s doprovodem! Přečti si podmínky účasti 🙂

Podmínky účasti:

– Každý výherce si s sebou může přivést jednoho hosta
– V případě, že Vám není ve dne akce 18 let, musíte s sebou přivést dospělou osobu nad 18 let
– Vám i Vašemu hostovi musí být minimálně 16 let a jednomu z vás musí být minimálně 18 let (na akci se musíte prokázat průkazem totožnosti, jinak vstup nebude možný)
– Pokud jste Vy, nebo Váš host nedovršili 18 let, přineste prosím podepsané písemné potvrzení od rodičů (naleznete v příloze), že se akce můžete zůčastit (v opačném případě nebude vstup na akci možný)
– Jakmile potvrdíte účast, nebude možné měnit Vašeho hosta