6. května 2015
 | 
Projekt AquaBabes přinesl vloni megahit Neříkej mi baby, který nasbíral skoro 6 milionů zhlédnutí! Podívej se na novou "namotávku"!

Přichází nová pětice talentovaných dívek, aby se svým singlem a klipem „Čistá jako láska“ na úspěch svých předchůdkyň navázaly.

Chytlavý song nazpívala pětice Ilona Maňasová, Michaela Mrázková, Aneta Vaňková, Monika Pavlačková a Karolína Blehová. Spojuje je nadšení pro hudbu a tanec, touha jít za svým snem, chuť učit se novým věcem a samozřejmě talent. I když je dívkám teprve kolem dvaceti let, tak i přes svůj mladý věk mají za sebou mnoho zkušeností a většina z nich má hudební vzdělání.

Za videoklipem stojí zahraniční režisér Yariv Gaber, který spolupracoval např. se Savage Garden (Crash And Burn), The Offspring (The Kids Aren’t Alright) či Third Eye Blind (Jumper).

Natočením singlu, videoklipu a reklamy pro pramenitou vodu Aquila práce letošních AquaBabes rozhodně nekončí. Již nyní přemýšlejí o vlastních skladbách a pilují choreografii na první veřejné vystoupení, které proběhne 21. června na Staroměstském náměstí v rámci Mattoni Koktejl Festivalu.