4. května 2015
 | 
Jsi fandou SKITTLES a kreativita je jedna z tvých nejlepších vlastností? Pak je tahle soutěž přesně pro tebe!

Vychutnej si SKITTLES, bonbóny s ovocnou příchutí, vytvoř originální selfie a získej jednu z limitované edice misek SKITTLES!

Jak na to? Stačí do 31. 5. 2015 zaregistrovat na webu www.SKITTLES.cz selfie zachycující, jak se dělíš o bonbóny SKITTLES s někým, nebo něčím vážně netradičním. Co takhle selfiečko s tvou prababičkou? A co takhle při pečení stylového dortu s mladším bráškou? Nebo snad se sbírkou Bravíček? Není prostor pro šedý průměr a fantazii se meze nekladou. Podmínkou výhry je správná dávka kreativity a zábavy.!

Značka SKITTLES chce letos sdílet se svými příznivci ještě více nečekané zábavy a jedinečných bonbonů s ovocnou příchutí SKITTLES. Jestli mezi fanoušky bonbónů SKITTLES patříš i ty, poděl se o ně, ukaž svoje jedinečné selfie celému světu a navíc získej super SKITTLES misku. A pokud tě bonbóny SKITTLES ještě nedostaly, nenech si ujít skvělou příležitost ochutnat je, užít si spoustu zábavy a vyhrát!

Jako perfektní rekvizita se budou hodit velké 174 gramové SKITTLES (viz. hlavní fotka), o které se prostě nemůžeš nepodělit. 174 gramové balení bonbónů s ovocnou příchutí SKITTLES je dostupné v běžné obchodní síti v příchutích SKITTLES Fruits, SKITTLES Crazy SoursSKITTLES Wild Berry za doporučenou cenu 37,90 Kč.

Více informací najdeš na www.skittles.cz!

SKITTLES

Věděl/a jsi, že se ročně na světě vyrobí přes 100 000 tun bonbónů s ovocnou příchutí SKITTLES?! Jak často si je dáš ty? Napiš nám do komentářů 🙂