3. května 2015
 | 
Překvapivé vyjádření Demi!

Po letech boje s nízkým sebevědomím se dnes Demi ve svém těle cítí skvěle. Dává hodně na přirozenost a důležité pro ni je, aby se lidé měli rádi tací, jací jsou. O to víc je možná překvapivé její nedávné vyjádření.

V rozhovoru pro The Kit se Demi zeptali, co si myslí o Photoshopu a plastické chirurgii. V minulosti Demi kritizovala Photoshopem upravené fotky, protože podle ní ukazují nesplnitelné cíle. Vypadá to, že svůj názor ale trochu změnila.

„Není to něco, co ráda vidím, ale neobviňuji celebrity, které to dělají,“ odpověděla Demi. „A ani nikoho neobviňuji za plastiky, pokud je na očích veřejnosti. Je těžké být slavný/á a mít tolik lidí, kteří hejtují tvoje fotky. Ale ráda bych, aby lidé v budoucnu přijali sami sebe takové, jací jsou, a co jim bylo dáno.“

I když je odpověď Demi trochu překvapivá, určitě je upřímná. I sama Demi přiznala, že není dokonalá. „I moje promo fotky bývají upravené Photoshopem, takže to nemůžu úplně odsuzovat,“ dodává.


Co si o tom myslíš? A co si myslíš o tom, že Demi mluví jenom o slavných lidech? A co lidé, kteří sice nejsou slavní, ale mají nízké sebevědomí?