28. dubna 2015
 | 
Ladíme (Pitch Perfect) se vrací do kin se svým druhým pokračováním a ty ho můžeš díky Bravu vidět mezi prvními!

Děj filmu začíná tři roky po skončení prvního dílu.Beca (Anna Kendrick) a její kámošky jsou královnami zpívání a capella (bez
hudebního doprovodu) a celá Amerika jim leží u nohou. Idylku ale zkazí otřesný trapas na narozeninách prezidenta Baracka Obamy, kde se díky nešťastné nehodě Tlustá Amy ukáže částečně tak, jak ji Bůh stvořil! Aby toho nebylo málo, Beca začne pošilhávat po seriózní kariéře hudební producentky, se kterou tohle „holčičí zpívání“ nejde tak úplně sloučit dohromady. Rozkládající se kapelu navíc vyloučí z poctivě vybojované účasti ve finále prestižního šampionátu, kde je nahradí namachrovaní Němci. To vypadá na pořádnou nálož problémů! Podaří se jim táhnout za jeden provaz, získat zpět svoji pověst a porazit německé „Das Sound Machine“? Jedno je jisté – svět bude zase zírat!

Cool hudební komedie Ladíme 2 vstupuje do českých kin ve čtvrtek 14. května, díky Bravu ji ale můžeš vidět už o den dřív! Navíc při předpremiéře budeš vypadat dokonale díky líčení od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay, které se o tebe před promítáním filmu postarají, pokud budeš chtít. Zasoutěžíš si taky o jejich kosmetické vychytávky!

Universal Pictures

Universal Pictures

Universal Pictures

Universal Pictures

SOUTĚŽ

  • Co můžu vyhrát? Ve hře jsou dva vstupy na předpremiéru filmu Ladíme 2, určenou speciálně jen pro čtenáře časopisu BRAVO!
  • Co mám udělat? Napiš na mail bravo@bauermedia.cz. Heslo: Ladíme 2 a připiš své celé jméno
  • .

  • Kdo vyhraje? Dva vstupy na předpremiéru získá prvních 90 z vás, kteří napíší e-mail!
  • Kdy do kina zajdeme? Předpremiéra se koná ve středu 13. května od 18:00 v pražském kině ATLAS (Sokolovská 371/1, Praha 8, www.kinoatlas.cz)

Nalaď se na hudební vlnu povedeným trailerem!