21. dubna 2015
 | 
Máš posledních čtrnáct dní na to, aby ses přihlásila do velké soutěže Miss BRAVO 2015. Ve hře je i skvělá kosmetika B. U. za desítky tisíc!

Vůně toho dokáže hodně! Okouzlit, zlepšit ti náladu, osvěžit tě i dodat ti sebevědomí! S B.U. budeš vždycky sama sebou a originální! Zapoj se do soutěže Miss Bravo 2015 a získej šanci vyhrát voňavé balíčky!

B.U. MY SECRET

Měj svá tajemství!

Novinka B.U. My Secret je romantická ovocno-květinová vůně stvořená pro dívky, jejichž tajemstvím krásy je být vždy sama sebou! Vrchní tóny originální vůně otevírá svěží mix jablka, hrušky, malin, mandarinek a třešní. Následuje exotická kombinace kokosu, jasmínu, gardénie a marshmallow! Smyslnou tečkou je kompozice z vanilky, pačuli a santalového dřeva!

B.U.

B.U. Sprchové krémy

Buď k nakousnutí!

S B.U. teď můžeš hýčkat svou pokožku během sprchování a budeš k nakousnutí! 🙂 „Mňami“ řada obsahuje 3 skvělé sprchové
krémy – Jogurt & fík, Jogurt & papája a pistáciová makrónka, které jsou všechny nabité směsí hydratačních a zvláčňujících složek a spoustou vitaminů! Mmm!

B.U.

B.U. IN Action Antiperspiranty

No stress! B.U.Ď. za hvězdu!

Antiperspirant je nezbytným společníkem při sportu i v horkých dnech. B.U. In Action ti pomohou nejen proti pocení, ale zároveň také pečují o jemnou pokožku podpaží. Jejich vůně je příjemná, svěží a decentní – klidně tedy můžeš navíc bez starostí použít
i svou oblíbenou B.U. voňavku, aniž by se vůně „tloukly“!

B.U.

B.U. Deo Natural Spreje

Vůně podle tvojí nálady!

Deo natural spreje jsou na jaro a léto ta pravá volba! Nevoní tak silně jako toaletní vody, můžeš se s nimi tedy bez obav „dovoňovat“ během dne a nemusíš mít strach, že bys s intenzitou vůně „přestřelila“. Navíc mají taky, jak název vypovídá, i deodorační složku, což se stoupacími teplotami jistě oceníš. Ve formě deo natural spreje se vyrábějí všechny vůně B.U., vybírat tedy můžeš podle příležitosti nebo své momentální nálady. candy Love, když máš náladu být prostě „k sežrání“; rockmantic pro romantické rockerky; hippy Soul pro hravé duše; heartbeat, aby se z tebe zatočila hlava tomu pravému…

B.U.

Na ceny od B.U. se mohou těšit dívky na prvních třech místech!

B.U.

Registruj se na Miss.bravo.cz! Čas máš jen do 6. května!

Mrkni se na dosud přihlášených 27 soutěžících (k 20. 4. 2015)!