16. dubna 2015
 | 
Tohle by ti rozhodně nemělo ujít!

První akustické best of jedné z nejlepších domácích zpěvaček současnosti vychází ve spolupráci hudebního vydavatelství Universal Music a televize Óčko. Strhující atmosféra, skvělé instrumentální výkony, speciální hosté a Ewa Farna v nejlepší formě se všemi svými hity v klubovém aranžmá. Vychází jako kompet CD+DVD.

„Atmosféra akustického koncertu byla natolik intimní a specifická, že nás inspirovala k realizaci turné V akustickém směru. Dlouho jsem neviděla slzy v očích mé kapely. Jsem ráda, že byl zrovna tento koncert natočen. Snad držitelé CD/DVD tuto vyjímečnou amosféru pocítí také,” zaznělo od Ewy.

Universal Music

Zmiňované turné je právě ve své polovině a podle reakcí fanoušků se podařilo atmosféru z natočeného pražského koncertu přenést i do dalších měst. Zažít Ewu akusticky můžeš ještě na těchto posledních koncertech tour: 17.4. Jablonec nad Nisou, 19.4. Pardubice, 23.4. Brno, 24.4. Plzeň, 25. 4. Karlovy Vary.

Podle všech ukazatelů je Ewa ve skvělé formě, což kromě vyprodaného turné potvrzují i dva poslední hity Leporelo (ze stejnojmenné autorské desky) a Z nálezů a krás a také nominace na Zpěvačku roku v Hudebních cenách Anděl.

TRACK LIST: 1. La la laj, 2. Maska, 3. Leporelo, 4. Ticho, 5. Toxique girls (host: Klára Vytisková), 6. Náhle, 7. Toužím, 8. Boží mlejny melou, 9. Měls mě vůbec rád, 10. Déšť, 11. Nebojím se, 12. Oblíbená věc, 13. Směj se, 14. Lešek, 15. Jen tak, 16. Sama sobě