14. dubna 2015
 | 
Mrkni na lži, kterými se nás slavní snažili obalamutit :) Jenže jak všichni víme, lež má krátké nohy! :D

Selena Gomez

The Ellen DeGeneres Show

Ještě než Selena Gomez a Justin Bieber vyšli s pravdou ven, Sel o Justinovi v talk show Ellen DeGeneres řekla, že Justin je jako její „malý bráška“. Jenže krátce nato se stal jejich vztah oficiální, a tak se každý dozvěděl, že lhala!

Miley Cyrus

Getty

Miley během rozhovoru pro časopis řekla, že Liam Hemsworth (dnes už ex) je její manžel a že se vzali. Jenže oni žádnou tajnou svatbu neměli.

Cher Lloyd

X Factor

Když Cher soutěžila v X Factoru, několikrát tvrdila, že si slova písniček napsala sama. Jenže bylo dokázáno, že to nebyla pravda (viz. video).

Beyoncé

Getty

Beyoncé řekla, že v podstatě napsala všechny písničky z jejího alba „B Day“, včetně hitu „Irreplaceable“. Jenže se ozval Ne-Yo a prozradil, že celou písničkou napsal on.

Justin Bieber

YouTube.com

Justin na Twitteru prohlásil, že mu někdo ukradl notebook a že z něj unikly obrázky z připravovaného videoklipu. Jak se ale ukázalo, byla to jen kachna za účelem propagace videa k songu „Beauty And A Beat“.

Nicki Minaj

Getty

Nicki lhala o svém věku. Když jí bylo 28 let, řekla, že je jí 26.

Austin Mahone

Getty

Když se Austina zeptali, kolik váhy by mohl zvednout, řekl, že když má špatný den, tak zvedne 835 liber (379 kg). Vzhledem k tomu, že pofesionální vzpěrači uzvednou max kolem 270 kg, to chlapec „trochu“ přehnal 😀