11. dubna 2015
 | 
Čtyřiadvacetiletý britský zpěvák se nikdy netajil tím, že je fanouškem nejslavnějšího boy bandu na světě!

Tím zůstává i po odchodu Zayna z One Direction a navíc dodal, že jeho rozhodnutí považuje z rozumné! „Nejdůležitější věc v životě je být šťastný. Pokud v něčem, co děláte, nejste šťastní, tak s tím přestaňte! Přeci nebudete nešťastní jen proto, abyste vydělali hodně peněz. O tom život není. Měli byste si život hlavně užít. Pokud si ho neužíval jako člen skupiny, tak je fajn, že odešel,“ řekl Ed před pár týdny v australské radiové show.

V novém interview pro australskou show Dan & Maz už byl přecijen o chloupek kritičtější ohledně Zaynovy představy o „obyčejném životě“. „Nechme ho být šťastným! Ale žít ve dvaadvaceti „normální život“ je přecijen trochu nudné… být obyčejný 22letý kluk není asi tak zajímavé jako být součástí One Direction. Jen můj názor…

K odchodu Zayna už se vyjádřil kde kdo. Kluci z 5 Seconds of Summer mu popřáli vše dobré do další kariéry i osobního života, Justin Bieber řekl, že byl Zayn jeho nejoblíbenější Directioner, a Simon Cowell zas přiznal, že se Zayn musí dát hlavně dohromady, sám ve svojí hlavě, aby byl v životě opět šťastný a produktivní.

Capitalfm.com