9. dubna 2015
 | 
Louis, Harry, Niall a Liam pokračují na plný plyn!

Po odchodu Zayna Malika kluci z One Direction nefňukají a nedělají mrtvé brouky, ale naopak makají na plné obrátky. Vy se tak můžete mrknout po prvních promo fotkách i na oficiální poster k pokračování turné On The Road Again.

Právě v rámci tohoto turné vytvořili kluci pouze ve čtyřech nový světový rekord, co se týče publika v Jižní Africa. Odehráli pouze tři koncerty a přišlo na ně 185.000 diváků, čímž překonali i takové hudební legendy jako Michael Jackson nebo U2! Louis je z podpory Directioners, které se skupině po odchodu Zayna dostává, nadšený a moc jim děkoval!

V těchto dnech jsou kluci zpět v Británii (turné má na pár týdnů pauzu) a chystají se spolu do studia. Práce na pátém albu jsou prý v plném proudu a my se tak nejspíše opět dočkáme ještě letos před Vánocemi! Niall si navíc odskočil na prestižní golfový turnaj Masters, kde chvíli dělal caddy (nosiče holí) jednomu z nejslavnějších golfistů světa – Rory McIlroyovi 🙂

Zayn ovšem taky nezahálí. Odpočíval na dovolené s Perrie, se kterou na Instagram přidával množství zamilovaných fotek. Kromě toho se také na světlo světa dostalo demo jeho sólo písně!