8. dubna 2015
 | 
Zdá se, že skandál Zayna Malika z výletu do Thajska nekončí!

Nedávno vztahem Zayna Malika a Perrie Edwards otřásl skandál s fotkami z Thajska, na kterých se dnes už bývalý člen 1D objímá a drží za ruce s dívkou, která rozhodně není jeho snoubenkou (o skandálu jsme psali TADY). Zdá se, že slavný pár nakonec všechno ustál, ale teď se objevila další dívka, která tvrdí, že Zayn rozhodně není žádný andílek.

Cinzia Muller (původem z Amsterodamu) tvrdí, že byla ve stejnou noc v nočním klubu v Bangkoku jako členové One Direction. A Zayn se tam prý s nějakou dívkou přede všemi líbal! A dokonce šlo o stejnou noc, ve které byly pořízené zmiňované fotografie.

Cinzia prý kluky z 1D potkala v jejich hotelu. Všichni odpočívali u bazénu a pak se rozhodli, že se půjdou pobavit do místního klubu.
„Alberto (jejich bodyguard) k nám přišel a zeptal se, jestli chceme jít do klubu s klukama. Kolem půl dvanácté nám napsal zprávu o tom, kdy a kde se sejdeme. Pařila jsem s Louisem a Zaynem. A asi tak po půl hodině se ukázal i Liam.“

A prý během párty zahlédla, že se Zayn líbá s nějakou holkou.
„Byla jsem v šoku. Všichni je v klubu mohli vidět, ale je to vůbec nezajímalo.“

Zayn popřel, že by byl Perrie kdy nevěrný. A podle toho, jak se k ní teď chová, jí dává najevo, že jen ona je pro něj ta jediná.

CO si o tom všem myslíš? Byl Zayn Perrie nevěrný? Svěř se v komentech!