1. dubna 2015
 | 
Pozor, tohle není apríl!

Prima COOL vás dnes na oslavu svých šestých narozenin vezme na maraton se žlutou rodinkou ze Springfieldu, který si nesmíte nechat ujít. Maraton Simpsonových odstartuje v 18.30, kdy jako předkrm uvidíš 2 starší epizody, a od 19.20 už přijde hlavní chod ve formě šesti premiérových dílů 26. řady.

26. série nabídne celkem 22 půlhodinových epizod!

Ani čtvrt století na televizní obrazovce je nezastavilo! Ve dvacáté šesté sérii odejde Šáša Krusty po smrti otce na odpočinek, Homer a Bart se pokouší řešit nesrovnalosti ve vzájemném vztahu otce a syna a Marge si otevře občerstvení se sendviči. Celá famílie se nečekaně setkává se svým dřívějším já, pan Burns se zamiluje do demokratky a Bart najde rovnocenného a velice krutého protivníka v novém učiteli. Homer prožívá i přežívá krizi středního věku a osazenstvo znovu zrušené Futuramy cestuje ve stylu Terminátora zpátky v čase a setkává se se Simpsonovými ve Springfieldu.

A pozor! Populární žluté postavičky z televizních obrazovek hned tak nezmizí! Sedmadvacátá série se bude na amerických obrazovkách premiérově vysílat na podzim 2015 a na jaře 2016.