31. března 2015
 | 
Zatím pouze v demo verzi. Vše nasvědčuje tomu, že Zayn se vrhne na sólovou dráhu až příští rok!

Neutekl ani týden od oficiálního odchodu Zayna Malika z One Direction a na internetu už se objevila jeho sólo nahrávka! Song I Won’t Mind vznikl v produkci Naughty Boy. A právě ten se postaral o její šíření, když píseň pověsil na Soundcloud a zatweetoval o ní. Za 20 minut si ji poslechlo více než 200.000 lidí. Později ji sice ze Soundcloud stáhl, ale demo verze songu si žije vlastním životem a sbírá další stovky tisíc views na YouTube i na dalších serverech!

Na Soundcloud měl song tento popisek: the let the music do the talking. there is nothing but love for what was left behind. thats why we don’t mind. 😉 #2016 #zaughty #zindabad. Naznačuje tak, že sólo kariéra Zayna se naplno rozjede příští rom?

Není jisté, jestli Zayn song nazpíval v posledních dnech nebo již dříve. Ve studiu Naughty Boye byl totiž několikrát ještě během svého působení ve skupině. Americké bulvární weby už přinášejí reakce jednotlivých členů One Direction. Všichni jsou z velmi brzkého potvrzení toho, že Zayn to se sólo kariérou myslí vážně, dost v šoku.

Klikněte a užijte si to! ZAYN MALIK s hudbou nekončí!

Twitter.com