25. března 2015
 | 
Většinu Directioners tahle zpráva asi nepřekvapí!

Fanoušci LARRYHO (Louis + Harry) slaví! Eleanor Calder je pryč a jejich vysněnému vztahu dvou členů One Direction už nic nebrání!

Tedy samozřejmě aspoň podle jejich názoru. I mezi fanoušky One Direction ale převládají ti, kteří si myslí, že jsou Harry a Louis heterosexuálové. Z rozpadu Louisova čtyřletého vztahu s Eleanor tak je většina fans smutná, stejně jako samotný Louis a zbytek kapely, ve které teď i díky tomu není zrovna nejlepší nálada. A právě Harry je pro Louise podle zdrojů blízkých kapele velikou oporou, o kterou se třiadvacetiletý zpěvák může opřít. „Jsou jako dva bratři, Harry mu zvedá náladu a mají spolu úžasný vztah. Jsou si velmi blízcí,“ prozradil člověk z okolí kapely.

Kromě toho, že je Harry v těchto dnech velikou oporou pro Louise, tak je podle amerických médií i hlavním bojovníkem za udržení One Direction pohromadě! Zdroje blízké kapele však tvrdí, že se nemusíme rozpadu bát. Zayn Malik má prý sice psychické problémy, ale o konci v kapele rozhodně nepřemýšlí a po přestávce se chce vrátit v plné síle!

pheed.com