22. března 2015
 | 
Dívka, která způsobila nervové zhroucení Zayna Malika. Tak některé fanynky 1D označují Lauren Rich!

A co se vůbec o Lauren ví? Pochází z britského Essexu, tráví spoustu času v posilovně (v jednom tweetu dokonce napsala, že FITKO JE JEJÍ NOVÝ KLUK) a miluje tetování! Minimálně co se týče kreslení na tělo se tak má se Zaynem o čem bavit, protože člen One Direction je velikým fanouškem tetování! Lauren je prý zase dost velkou fanynkou One Direction…

Se Zaynem pařila před pár dny v Thajsku a s některými společnými fotkami se pochlubila i na Instagramu. Ten si sice ihned po vydání prvních článků smazala, ale už to nebylo nic platné. Paparazzi ji totiž vyfotili i v momentě, kdy se se Zaynem drželi za ruce. Což už nevypadá jen jako čistě kamarádské… Zayn sice tvrdí, že vůbec o nic nešlo, ale i přesto opustil své kolegy a odletěl zpět do UK, kde se snaží zachránit vztah se svou snoubenkou Perrie Edwards.

Lauren by si každopádně měla najmout ochranku, protože její účty na sociálních sítích zaplavily nenávistné vzkazy od fanynek skupiny. Některé holky si navíc vůbec neberou servítky a nadávají ji velmi sprostě. Jednoduché „F**k you“ ještě patří mezi ty slušnější… jak už to u údajných románcích kluků z 1D bývá, objevily se i výhružky fyzickou likvidací!

Instagram.com