20. března 2015
 | 
Singl Lhůta záruční se stal jednou z nejpopulárnějších domácích písní loňského roku. Napodobí její úspěch i novinka Celibát?

Popová formace SLZA na podzim vtrhla na českou hudební scénu s velikou slávou a očekávaný druhý singl Celibát bude opět bořit hitparády. Charakteristický hlas zpěváka Petra Lexy a famózní hudbní doprovod Lukáše Bundila, to už je typická SLZA, jejíž chystané album, na kterém kluci usilovně pracují, se jistě stane prodejním hitem.

Text písničky je postaven na protikladech symbolizujích překážky, které musíte překonat, abyste zachránili vztah“, vysvětluje kytarista Lukáš Bundil a dodává: „Věřili jsme, že Lhůta záruční by posluchače mohla zaujmout. Zájem, který vyvolala, ale nečekal nikdo. Pozitivní reakce a ohlasy jsou pro nás strašně motivující.“

Nový klip se točil nedávno pod režisérskou taktovkou Víta Karase a zahrála si v něm modelka Barbora Zelená. Na výsledek se budeš moct podívat už pozítří, kdy má video premiéru! Tohle dílo určitě jen podpoří raketový rozjezd SLZY, který korunovalo hned několik ocenění: Hudební ceny Evropy 2 i Žebřík.

Nemůžeme se dočkat, až naše písničky budeme hrát naživo. Skládání a nahrávání ve studiu je krásná práce, ale až na koncertě vidíte okamžité reakce lidí, vnímáte je, jste v bezprostředním kontaktu,“ těší se Petr a Lukáš doplňuje: „Slza je dvojice, na koncertech s námi však budou vystupovat tři doprovodní muzikanti. Koncertní podoba písniček bude stejná jako znají posluchači z nahrávek.“

Mrkni se, kde kluci budou v nejbližších měsících koncertovat a přidej se mezi jejich fanoušky na Facebooku!

Premiéra videoklipu bude už pozítří, v neděli 22. března od 20:00 na webu Evropy 2.

Tomáš Nosil/Universal Music

Universal Music

Universal Music

Universal Music

Universal Music