20. března 2015
 | 
V červenci se na filmovém plátně můžeme těšit na jednu z nejpopulárnějších modelek současnosti!

Cara Delevigne bude hrát jednu z hlavních rolí v očekávaném filmovém trháku Papírová města! O co jde? Těšit se můžeme na adaptaci knižní předlohy od Johna Greena, autora Hvězdy nám nepřály. Kdo Papírová měst četl, ten vám potvrdí, že tenhle příběh není o nic horší než právě Hvězdy nám nepřály, které měly v kinech fenomenální úspěch. Dá se tak očekávat, že je nový film bude následovat!

Hlavním hrdinou příběhu je Quentin Jacobsen (Nat Wolf), normální, tak trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou Margo (Cara Delevingne). Ta mu pak jednoho dne nečekaně zaklepe na okno a vtáhne ho do podivuhodného dobrodružství. Když dívka další dny ve škole chybí, Quentin začne pátrat a brzy si uvědomí, že pro něj zanechala určité stopy. Znal vlastně Margo? A co jsou papírová města, s nimiž se nyní stále setkává? Tenhle příběh stojí za to prožít!

Včera jsme se dočkali traileru, který vypadá skvěle a Cara v něm působí velice přesvědčivě. Reakce jsou skvělé – za 24 hodin vidělo trailer více než 1,5 milionu lidí!

Papírová města od 23. července 2015 v českých kinech! Na Slovensku budou moct fanoušci knihy zajít do kina ještě o měsíc dříve – už od 18. června!

Company.co.uk