14. března 2015
 | 
Šestý díl Hrajeme s Alim: Nikol Štíbrová a řízení pod vlivem…

V šestém dílu zábavné show Hrajeme s Alim přivítají Ali a jeho parta Nikol Štíbrovou, která je sice ostrá jako břitva, ale když na ni Ali a jeho parta vytáhli hororovou hru, tak měla málem infarkt.

Na začátku nového dílu se všichni vrátí k oblíbené činnosti z minulých epizod, tedy k dabování hry Minecraft. V podivné scéně, v níž běhají stovky zombíků a stovky kuřat, si Aliho hosté pořádně zohýbají jazýčky.

Opěť se také podíváme na nejčerstvější Youtube videa všech účinkujících a nebude chybět ani pořádná nálož hejtů od těch nejzapšklejších diváků, které chlapci a Veronika okomentují po svém. Většinou vtipně, občas trapně, až bude padat omítka.

Hlavní host Nikol Štíbrová nejprve prorazila jako seriálová herečka, následně na pár let zmizela hledat pravou lásku do Itálie, aby se vrátila jako komentátorka, glosátorka a autorka všemožných, pořádně ostrých článků. Za svou prostořekost dokonce dostává zaplaceno. S Nikol si všichni pěkně pokecají, a protože je to holka, tak jí předhodí hororovou hru, u které díky neustávajícímu strašení Matůše a Expla málem dostane infarkt.

Důležitým tématem šestého dílu bude i Safety Driving Simulator, projekt, který simuluje neblahý vliv alkoholu a návykových látek na řízení. Martin Rota následně téma „alkohol a drogy“ pořádně rozpitvá ve svém vědeckém okénku. Jen škoda, že animátor pořadu má na některé věci trochu jiný názor, holt je to starej hipík.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi PRIMA COOL. Premiéra šesté epizody bude 14. 3. 2015 ve 14:10.

Pro aktuální informace o pořadu sleduj Facebook Hrajeme s Alim!

Prima Cool

Prima Cool

Prima Cool

Prima Cool

Prima Cool