13. března 2015
 | 
Už jen šest dní zbývá do premiéry bombastického pokračování kinohitu Divergence!

Rezistence slibuje ještě více akce a napětí než první díl! Nechybí tak ani velká dávka skvěle udělaných počítačových triků.

Hlavní hrdinka Tris (Shailene Woodley) bojuje s nelítostným systémem i sama se sebou. Musí dělat rychlá a správná rozhodnutí, každá volba totiž může mít fatální následky. Frakce jsou na pokraji války! Z Tris a Čtyřky (Theo James) se stanou psanci. Vůdkyně sekce Sečtělých je s pomocí ozbrojené sekce Neohrožených neustále pronáleduje. Nezastaví se před ničím! Trnem v oku jí jsou i ostatní divergentní lidi, které chytá a následně na nich provádí testy. Dva hlavní hrdinové ale naštěstí na všechno nejsou sami. Mají více spojenců, než si zpočátku mysleli! To jim dodá odvahy a oni se rozhodnou vzdorovat. Samotná Tris je klíčem k velkému tajemství.

Po úvodní části Divergence se v jasně vytyčeném a zajímavě nastoleném světě rozehrává velkolepá akční podívaná. Znalce předlohy překvapí nové postavy, které se v knižní předloze nevyskytují. Fanynky série Divergence by neměla nechat chladnými zvěsti o milostném trojúhelníku kolem Tris. Film se bude promítat i v IMAX verzi, a dokonce i ve 4D!

Zajdeš do kina na Rezistenci? Premiéra už příští čtvrtek, 19. března!

Bontonfilm

Bontonfilm

Bontonfilm

Bontonfilm

Bontonfilm

Bontonfilm

Bontonfilm