10. března 2015
 | 
Johny Machette – rapper, který svou hudbu neoznačuje za rap, ale RAOP (spojení rapu a popu), vydává 18. března první studiové album nazvané Snílek!

Album nabídne celkem 12 songů, 7 z nich produkoval Ondřej Žatkuliak, který do studia přivedl živou kapelu, což koncept alba zásadně ovlivnilo. Johny by debutovým albem rád přiblížil hudební žánr, který ho baví a kterému se věnuje – RAOP – tedy atraktivní spojení rapu a popu, a zároveň chce říct víc o sobě.

2media.cz

A proč právě Snílek? „Album se jmenuje Snílek, protože zkrátka jsem snílek. Neztratil jsem takové ty dětské iluze a sny, o které většina mých přátel a lidí v okolí s přibývajícím věkem přichází. Stále věřím, že spousta věcí není nemožných, a když člověk doopravdy chce, snaží se a důvěřuje sám sobě, může dokázat opravdu hodně. Jsem zastáncem toho, že jedině člověk sám si určuje, co je a není reálné, na co jeho síly stačí a na co už ne,“ vysvětluje Johny.

Albovou novinku předznamenávají tracky Ona říká, Zpátky do školy a duet Spasitelé s Ondřejem Brzobohatým, který si svou videopremiéru odbyl minulé pondělí. Za týden ho na oficiálním Machettově YouTube kanálu vidělo více než 150 tisíc lidí!

Chceš si koupit nové album Snílek a pokecat si se samotným Johnym? Přijď příští středu do Palladia v Praze! Více info ZDE!