7. března 2015
 | 
Do nového dílu pořadu Hrajeme s Alim přišel další nečekaný host - Ruda z Ostravy!

V pátém dílu zábavné show Hrajeme s Alim přivítáme mimořádně prdlého hosta. Přijde mezi nás… tramtadadá… Ruda z Ostravy a rozjede show, jakou svět neviděl. Rudova videa, jako například magický videoklip Ostrava, na netu zhlédlo přes 11 milionů lidí a věřte, že naživo je Ruda ještě divočejší. Má být proč, Ali a jeho partička si pro něj totiž připravili pořádně vypečené úkoly.

Nejprve bude dabovat přiopilého asiata ze hry Grand Theft Auto 5, což je pro něj zívačka, ale Ali a spol budou mít co dělat, aby se nepočůrali smíchy. Už jste slyšeli Asiata s ostravským přízvukem, který je zlitý jak duha? Stojí to opravdu zato!

Následně bude Ruda Aliho a jeho internetové kámoše učit, jak správně točit videa na Youtube. Samozřejmě to nakonec odnese Ali, který se stane terčem Rudova kanadskýho vtípku a ještě dlouho bude muset chodit kanálama. Muhehe…

Vlastně chudák Ali to v tomhle díle schytá fakt pořádně. O chvilku později totiž prohraje sázku ve hře Dark Cut 3, což je simulátor chirurga, a tak bude muset vypít koktejl z různých hodně hrozných věcí, přičemž asi stačí, když řekneme, že mezi nimi byly i býčí kulky. Lahůdka.

Jednoho moc hezkého překvapení se dočká i Stejk. Vlastně to měla být původně oslava, ale nějak se to zvrhne, a úklid potrvá sakra dlouho.
Jinak samozřejmě můžete očekávat obvyklou dávku, jak říká Ruda, cypovin. Otestujeme zajímavé hry, včetně zombíckého Dying Light. A Martin Rota se pak zombíkům podívá pořádně na kobylku ve svém vědeckém segmentu.

Hrajeme s Alim každou sobotu od 12:40 na Prima Cool!

Prima Cool

Prima Cool

Prima Cool

Prima Cool

Prima Cool

Prima Cool