5. března 2015
 | 
Wow, cože?!

OMG!, WTF! … to byly asi velmi časté reakce při pohledu na včerejší fotku Miley Cyrus na Instagramu. Tahle dvaadvacetiletá zpěvačka a herečka moc dobře ví, jak šokovat, a předvedla to i na svém profilu, kam přidala fotku z ultrazvuku. Tedy spíše koláž, v roli pacienta byla Miley a doktorem její asistent Cheyne Thomas! Miminko na ultrazvuku byla … pizza! To není moc překvapivé, když je Miley pizza queen, že? 🙂 Každopádně zahraniční média začaly spekulovat, že může jít o potvrzení zpráv o těhotenství!

Ve vztahu s Patrickem Schwarzeneggerem podle posledních zpráv nejsou žádné problémy, a tak by se nikdo nemohl divit, kdyby spolu tenhle páreček chtěl utužit vztah společným dítětem. Finančně zajištění jsou a Miley si za poslední dva roky udělala tak veliké jméno, že by se bez problémů mohla vrátit na scénu i po mateřské dovolené. Pravděpodobnější ale je, že si opět jen dělá srandu ze svých fanoušků i médií. Je to ale dost divný vtípek a možná něco naznačuje Patrickovi, co myslíš?

O těhotenství Miley se spekuluje už pár měsíců, konkrétně od prosince loňského roku, kdy se tomuto tématu věnoval jeden magazín. Mladá star si z toho zatím vždy dělala srandu.

Podívej se na fotku, která na Instagramu vyvolala poprask!

Instagram.com