5. března 2015
 | 
Šestatřicetiletý sexysymbol našel spřízněnou duši v o deset let mladší herecké kolegyni!

Ian Somerhalder po nevydařeném vztahu s Ninou Dobrev opět zalovil mezi mladými herečkami, a tentokrát je zdá se šťastný na 100%. Jeho vyvolenou je šestadvacetiletá Nikki Reed!

I když je Nikki o tolik mladší než Ian, už za sebou jedno manželství má! Dva roky byl jejím manželem Paul McDonald. Rozvedli se teprve před rokem a Nikki velmi rychle naskočila do nového vztahu! A teď se zdá, že i do svatby, protože po oznámení zasnoubení už pár spustil svatební přípravy.

Zdroj blízký mladé herečce přiznal, že vše ještě dotažené není, protože jsou oba dva velmi zaneprázdnění, ale o podobě svatby už mají vcelku jasnou představu. Měla by proběhnout venku! Žádná radnice, žádný kostel, ale hezká svatba pod paprsky Slunce (nebo mraky? Uvidíme, jaké dvojici vyjde počasí).

Mělo by to být navíc někde, kde s nimi mohou být i jejich zvířata,“ prozradil zdroj blízký páru!

Počet hostů? Guest list prý bude velmi omezený. I když by Nikki a Ian mohli mít na svatbě tisíce lidí, tak velký počet to rozhodně nebude! Dokonce se proslýchá, že chtějí, aby byl tento okamžik co nejintimnější, takže je možné, že si pozvou jen pár desítek nejbližších přátel!