5. března 2015
 | 
Už zítra tahle legendární zpěvačka vydává novou desku!

Americká královna popu je zpátky! Jedna z nejúspěšnějších zpěvaček posledních tří dekád, autorka desítek obrovských hitů a majitelka osmi prestižních cen Grammy vydává své dlouho avízované studiové album. Deska Rebel Heart vychází zítra 6. března!

Madonna bohužel neměla zrovna šťastný konec minulého roku. Na veřejnost unikly nedodělané verze několika písní z její nové desky, na což zpěvačka na Štědrý den zareagovala tím, že všem, kteří si její nové album digitálně předobjednali, věnovala k okamžitému stažení šest svých nových písní. To je ale jen malá část toho, co její nová deska Rebel Heart nabízí!

Universal Music

Základní verze jejího v pořadí třináctého studiového alba bude obsahovat celkem čtrnáct písní, deluxe verze bude mít navíc pět bonusových skladeb a v superdeluxe edici dokonce ještě dalších šest songů (z nich jsou čtyři dosud nevydané a dva remixy)! Madonna na novém albu spolupracovala s ostříleným týmem, a tak mezi producenty najdeme například Dipla, Kanye Westa, Aviciiho, DJe Dahiho, Ryana Teddera z OneRepublic nebo Toby Gada.

„Rebel Heart prozkoumává dvě hodně odlišné stránky mé osobnosti – rebelujícího odpadlíka a romantickou stránku mého já,“ uvedla nedávno Madonna pro Billboard a dodala, že svoji novou desku natáčela střídavě v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Zajímavý je v této souvislosti i výčet hostů, které na desce uslyšíme. Kromě Kanye Westa a Nicki Minaj, jejichž účast byla potvrzena již před časem, jsou to například rappeři Nas a Chance The Rapper nebo legendární boxer Mike Tyson