4. března 2015
 | 
Dvaadvacetiletý Jonáš Čumrik aka Johny Machette je tu po dlouhé době s novým videoklipem. Připravil si pro své fans i speciálního hosta!

Po songu Se Zblázním a kauzy okolo vyhlášení Českých Slavíků Mattoni za rok 2013 už asi není v téhle zemi nikdo mladší 25 let, kdo by Johnyho Machettu neznal! Teď je tu tenhle talentovaný týpek s dalším songem, který nejspíš nezapadne – Spasitelé!

Zjistil jsem, že i maličkost, která udělá druhé šťastnými, je daleko lepší než drahé dárky. Nejlepší pocit je, když si člověk na to, co chce, dokáže vydělat sám, takže proč jenom brát a sám nic nedávat, to přece ani nemůže ty lidi těšit. A naopak… když už mám všeho dost, proč neobdarovat ostatní? Právě o tom je písnička Spasitelé. A taky o tom, co bych jednou v životě chtěl dokázat, kam směřuji a co bych si tajně přál,“ říká Johny. V novém songu ale není jediným interpretem, skvěle ho doplnil Ondřej Brzobohatý, který se postaral o chytlavý refrén. Video je pak dílem mladého režiséra Jana Chramosty.

Skladba Spasitelé se objeví na debutovém albu Snílek, které Johny vypustí už 18. března. Předobjednat si ho můžeš už teď na webu Snapbacks.cz! Najdeš na něm 12 skladeb a jak sám Johny říká, nepůjde o žádný hip hop, ale RAOP, což je spojení rapu a popu. A pozor – objeví se na něm i společný song s jeho přítelkyní – herečkou a YouTuberkou Gabrielou Heclovou!

Mrkni se na cover Johnyho alba SNÍLEK!