27. února 2015
 | 
Kluci se narvou do legín a budou twerkovat s Nicky Tučkovou! Dojde i na kálení ze střechy…

Hrajeme s Alim se už zítra, v sobotu 28. února, počtvrté objeví na televizních obrazovkách. Otáčkoměr bláznovin se tentokrát vytočí až do červeného pole! Přijde virální hvězda Nicky Tučková, jejíž videoklipy „Rich boy“ a „Szukam cię Miłoszu!“ na YouTube dosáhly milionů zhlédnutí.

Co šíleného se může stát, když dorazí tahle blondýna? To uvidíš už zítra a rozhodně toho nebude málo! Nicky bude Aliho a YouTubery učit, jak správně pořídit selfie nebo jak natočit virální video. Dojde i na lekci twerku! Ta všem vyrazí dech, protože kroutit zadkem, když jste narvaní v legínách, je podle všech pěkná ostuda, zvlášť když nejste holka! S tímhle videem se teda doma rozhodně chlubit nebudou… Ale vy si ho v sobotu vychutnejte.

Ještě hůř je na tom Nicky, která během svého monologu o natáčení virálních videí omylem ukázala holý zadek, rozbrečela se a utekla, a teď po nás chce, abychom to celé nevysílali. Ale my budeme a máte se nač těšit, muhehe.

Dalším velkým tématem sobotního dílu budou opravdu ujeté hry, které jsme vytáhli z těch nejdivnějších míst na internetu. Vévodí jim Muddy Heights! V téhle hře sedíte v podřepu na mrakodrapu, stáhnete si kalhoty i spodky a snažíte se trefit chodce na ulici – nechtějte vědět čím. Aby ale nedošlo k nařčení, že to je pouhá lumpárna, vězte, že to bude mít vědeckou přidanou hodnotu! Víte třeba, jaká je pravděpodobnost, že vás do hlavy trefí hovínko? Ne? Tak se v sobotu dívejte!

Do pořadu jsme zařadili i nové prvky, které vzešly z vašich nápadů. Kupříkladu nově budeme hodnotit videa, která nám posíláte, a ty nejzajímavější autory poté pozveme k nám do pořadu.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi Prima COOL. Premiéra čtvrté epizody bude 21. února 2015 ve 12.40.

Se všemi ze sobotního dílu pořadu Hrajeme s Alim můžeš živě pokecat či zapařit hned po odvysílání pořadu na streamu, který najdeš na adrese You.bo/ali!

Pro všechny novinky ze zákulisí tohoto pořadu sleduj Facebook Hrajeme s Alim!

Mrkni se na fotky ze zítřejšího dílu!

Prima

Prima

Prima

Prima

Prima

Prima

Prima

Prima

Prima

Prima