27. února 2015
 | 
Stačí jediná věc - koupit si aktuální číslo časopisu Bravo a zkusit svoje štěstí!

Jak už určitě od nás nebo od Teri víš, v aktuálním čísle našeho časopisu je s ní dvoustránkový rozhovor! To ale není všechno, na stejné dvoustraně totiž můžeš najít i soutěž o zájezd v hodnotě 5.000,- Kč do Alp! V doprovodu Evropy 2, Teri Blitzen, jejího přítele Zdeňka Piškuly a kamarádů Gabrielle Hecl a Johnyho Machetty!

O co jde? Skvěle se bavit! To je jednoduchá odpověď 🙂 K tomu potřebuješ super sněhové podmínky, nějakou muziku na večer a partu lidí, se kterými si budeš rozumět. Je to přesně tak, veškerý servis zájezdu je v češtině, takže si budeš připadat jako doma, ale s tím rozdílem, že máš jistotu sněhu a i na jaře si můžeš užívat freeride. Navíc máš v ceně zájezdu večerní akce. Ve spolupráci s rádiem budou připraveny soutěže v různých disciplínách od obřího slalomu po srandovní kraviny pro každého. Partnerská cestovka je dlouholetý specialista na Alpy, takže je v rukávu pár esíček, které nikde jinde neseženeš. Nech se překvapit!

Takže tomu rozumíš dobře – exkluzivní program, party, soutěže a špičkové zimní podmínky. Můžeš buď jet anebo závidět. Od 26. do 29. března si v rakouských Korutanech užiješ spoustu zábavy!

Čím větší parta, tím větší mejdan! Vezmi s sebou všechny, kdo jsou podle tebe zárukou dobré zábavy. Schválně, kdo udělá největší grupu? Do soutěží se bude týmová spolupráce hodit!

Pokud se na tebe neusměje štěstí, můžeš si zájezd koupit TADY a užít si skvělé 4 dny taky! Vyhrát může každý z vás, jedinou podmínkou je věk alespoň 15 let.

Evropa 2

Mrkni se, jak to vypadá, když jsou Teri, Gabča, Zdenda a Jonáš na horách!