24. února 2015
 | 
Jeho reakce vás možná překvapí!

Selena Gomez a Zedd mají svůj nový singl I Want You To Know venku teprve jeden den a už stačil nasbírat vynikající reakce v celém hudebním světě. I fanoušci ho přijali velmi pozitivně, o čemž svědčí poměr likes a dislikes na YouTube.

O trojúhelníku Selena-Zedd-Justin se mluví v médiích v posledních měsících velmi často. Proto všechny zajímalo, jaký názor na nový song své expřítelkyně kanadský zpěvák má!

Webu HollywoodLife.com se podařilo získat vyjádření od zdroje blízkého Justinovi. Jeho reakce na song tě možná překvapí: „Ano, Justin to (I Want You To Know) slyšel a je nadšený! Nic se nemění, pořád jí moc chce. Když to slyšel, tak znovu říkal, že s ní chce jednou společný duet. Vždy ho chtěl, ale teď ho chce ještě víc. Možná by jí tak i mohl získat zpět. Někomu může přijít, že už jí Justin neřeší, ale to vůbec není pravda. Bude trvat ještě dlouho, než její odmítnutí překousne!

Připomínáme, že svůj vztah Selena a Zedd dosud nepotvrdili, přesto to ale většina amerických médií bere jako hotovou věc.