22. února 2015
 | 
Na sv. Valentýna jsme spolu s prestižní značkou Hugo Boss vyhlásili soutěž o vůně Hugo Man a Hugo Women.

Hrát o ně můžete na stránkách hugoboss.jenprozeny.cz. O svůj valentýnský příběh se s námi podělila i blogerka Johana z milkwoman.cz. Její článek, kde hlavní roli hraje láska, červená barva a vůně Hugo Boss si právě teď můžete přečíst:

Johanka z milkwoman.cz

„Valentýna sice s přítelem neslavíme, ale shodou náhod máme těsně před ním výročí. Letos to je už kouzelný třetí rok, který jsme spolu oslavili. Je pravda, že jindy na výročí nejsme tak slavnostně oděni, ale letos to zkrátka chtělo něco extra. A tím se také dostávám k vůni Hugo Boss, o kterou si v tomto článku můžete zasoutěžit…

Na počest Valentýna jsem dostala k otestování řadu nové vůně Hugo Boss. Hned po otevření té dámské mě uchvátil závoj úžasné vůně. A není divu, ta krásná lahvička v sobě skrývá ostružinu, mandarinku, santalové dřevo, jasmín, kosatec či ambru. Voní neuvěřitelně svěže a lehce, přesto je univerzální a hodí se podle mě stejně na zimu, jako i na léto. Je to asi tím, že se v ní snoubí ovoce a květiny všech ročních období. V tom je to kouzlo. A za pánskou vůni musím říct (a to převoněné chlapy nemusím), že je taky povedená… hned jsem jí musela ozkoušet na tom mém muži.

Samotné přípravy na výročí probíhají klasicky od bědování nad šatníkem až po vybírání účesu. Navonění touhle super vůní, pomáhání příteli (sledování návodu, jak uvázat motýlka, a následné bědování, že to nejde) a pak spěchání do restaurace, kde už jsme přeci dávno měli být… 😀 Večer je pak ale naprosto skvělý. Ten náš letošní byl hezký a jednoduchý… nepotřebovali jsme nic přehnaného. Šli jsme do skvělé restaurace, kde jsem měla snad tu nejlepší margaritu v životě, a potom jsme se procházeli v okolí Staromáku, to jsem ale jakožto anti-zimní člověk moc dlouho nevydržela, a tak jsme se přesunuli domů, kde jsme si dali vanu, zavrtali se, povídali si a dívali se na filmy. Někomu se to může zdát obyčejné, ale v tu chvíli se nám to zdálo jako ten nejlepší nápad… strávit naše výročí v objetí a příjemné atmosféře. Jak slavíte svoje výjimečné chvíle vy? 🙂

SOUTĚŽ!

Vyhrát můžete vůně Hugo Boss Men & Woman. Výherkyně bude jedna a získá dárek nejen pro sebe, ale i pro svého milého. Stačí odpovědět v komentářích na otázku ,Co pro vás znamená láska?‘ a připojit svůj e-mail. Já následně vyberu jednoho výherce. Můžete se do soutěže také zapojit na hugoboss.jenprozeny.cz a máte tak dvojnásobnou šanci na výhru!