22. února 2015
 | 
Průvodce vztahy Tay s ostatními hvězdami!

Kanye West: Přátelé?

Getty

Kanye se nezachoval zrovna hezky, když přerušil děkovnou řeč Taylor na VMAs 2009. Na letošních Grammy spolu ale zapózovali a Kanye se svěřil, že by s Taylor klidně spolupracoval. Válečná sekera zakopána?

Beyoncé, Jay-Z a Justin Timberlake: Přátelé

Instagram

Co dodat… Super parta! 🙂

Katy Perry: Zlá krev

Getty

Všechno vypadalo v pohodě až do Taylořina interview pro časopis Rolling Stone v září 2014. Tay mluvila o písničce „Bad Blood“ a označila další zpěvačku za svojí nepřítelkyni. Všichni si mysleli, že mluvila o Katy Perry, protože ta se jí prý snažila „ukrást“ několik tanečníků/tanečnic. Katy pak zatweetovala: „Pozor na Reginu George v rouše beránčím.“ (Regina George je postava z filmu Protivný sprostý holky) Na letošních Grammy se obě dvě totálně ignorovaly.

Lorde: Kámošky

Instagram

Přátelství Taylor a Lorde začalo v listopadu 2013 a od té doby jsou si stále blíž a blíž 🙂 Lorde sice nejdřív Taylor nařkla z toho, že je až příliš dokonalá (a tím snižuje sebevědomí ostatním mladým dívkám), ale dá se to brát jako skutečná urážka?

Harry Styles: Nepřátelé?

Instagram

Tay měla už hodně milostných vztahů a napsala o nich plno písiček. Ale zdá se, že Harry je ten, na kterého nemůže zapomenout. A vypadá to, že hodně písniček z nového alba 1989 je právě o něm. Jejich nedávné chladné setkání na narozeninách Caleba Followilla jenom dokazuje, že rány jsou stále hluboké.

Selena Gomez: Kámošky

Instagram

Taylor a Sel jsou dlouhodobými kámoškami, i když občas zažily těžké časy, a to kvůli Justinovi Bieberovi. Teď se ale zdá všechno v pohodě a holky si spolu užily American Music Awards.

Ed Sheeran: Kamarádi

Instagram

Tay a Ed jsou dlouhodobými blízkými přáteli 🙂

John Mayer: Nepřátelé

Getty

John a Tay spolu krátce chodili na konci roku 2009. Taylor pak o něm napsala písničku „Dead John“, o které John řekl, že ho ponížila. John nedávno v televizní show vtipkoval o tom, jak se mu Taylor vyhýbá. Nepřidalo ani to, že je John spojován s Katy Perry.

Joe Jonas: Přátelé?

Twitter

Tay a Joe spolu měli krátký románek v roce 2009, který skončil 21 vteřinovým telefonním hovorem ze strany zpěváka. To určitě není moc pěkná cesta, jak se rozejít…

Demi Lovato: Kámošky

Instagram

Sice nejsou takové kámošky, jako se Selenou Gomez, ale i tak jsou si dost blízké. Demi se dokonce svěřila, že Taylor je jedna z mála lidí z branže, které patří mezi její opravdové přátele.