20. února 2015
 | 
Jmenuje se Melissa Whitelaw, studuje v Sydney, je jí 21 let, a některá média jí označují za novou přítelkyni Nialla Horana. Její život v posledních dnech ale připomíná peklo!

Vše odstartovalo, když se na internetu objevil článek, kde Niall sedí během své návštěvy Sydney právě s Melissou a její kamarádkou v hotelovém lobby a povídají si. Na některých fotografiích to vypadá, že došlo i na polibky. Většina Directioners to ale odmítla a tweetovala, že to jen tak vypadá, ale mezi dvojicí určitě není. Situaci ale začaly holky, zamilované do Nialla, hrotit v momentu, kdy se objevilo video z loňského roku, kde spolu byly Niall a Melissa opět, tentokrát před předáváním ARIA Awards v jednom hotelovém casinu. Tam rozhodně nevypadali jen jako kamarádi!

Posledních pár dní je tak pro nešťastnou Melissu hotovým peklem. “Nic jsem vám neudělala. Už mi nenadávejte, prosím,“ vzkázala fanynkám, které si na Twitteru vybíjejí svojí zlost. Příspěvky, které říkají, že Melissa dostane za uši, pokud Niallovi zlomí srdce, jsou ještě z těch mírnějších. Objevily se totiž i takové, které mladé dívce doporučují jednat rychle. Pokud prý od Nialla nedá sama ruce pryč, fanynky jí najdou a zničí! Australská studentka se tak momentálně bojí chodit ven ze svého domu…

Mrkni se na fotky krásné Melissy:

Instagram.com

Instagram.com

hollywoodlife.com

hollywoodlife.com

Splash News