18. února 2015
 | 
Dvaadvacetiletá rodačka z Houstonu se otevřela pro nové vydání V Magazínu!

Nafotila velmi odvážné (ale nikoliv vulgární) fotky a poskytla otevřený rozhovor o svém životě. Vyzpovídal jí její herecký kolega James Franco, se kterým si zahrála v kinohitu Spring Breakers.

Zpěvačka hitů jako „Come & Get It“ nebo „The Heart Wants What It Wants“ se rozpovídala o tom, jak těžké je mít vztah v záři reflektorů. „Myslím, že až příště budu mít přítele, už to bude úplně jiné. Bylo mi 18 let a měla jsem svou první velkou lásku. Čím jsem starší, tím si více střežím své soukromí.“ Je jasné, že jako o první velké lásce mluví o Justinovi. Nepřímo tak i potvrzuje to, že právě Justin jí připravil o pannenství (jak se minulý rok chlubil svým kamarádům).

Co k jednomu z nejsledovanějších vztahů posledních deseti let Selena dál řekla? „Když jste mladí a ostatní vás stále řeší a něco vám říkají… tak si pak připadáte, že máte jen jeden druhého. Jako by celý svět stál proti vám. Bylo to hrozně zvláštní, ale zároveň úžasné. Nikdy bych to nevzala zpět. Žijeme a učíme se ze svých chyb, nemám pravdu?

Dále v rozhovoru Sel přiznala, že si prošla v posledním roce velmi těžkými momenty a byla i v depresích. Podle zpráv z okolí Justina si podobnými stavy prošel i on…

Rok 2015 snad bude pro sexy zpěvačku lepší než ten minulý. Čekají jí nové filmové role, pracuje usilovně na nových písničkách a už se těší na bydlení ve svém zbrusunovém domě! „Cítím se lépe než kdy dříve. Za poslední dobu jsem si dost odpočinula,“ svěřila se.

Svůj (ne)vztah se Zeddem Selena neokomentovala. Řekla ale, že články o sobě už nečte. „Brzo mi bude 23, to už snad můžu chodit do kina nebo do baru, kdy chci a s kým chci. Nedělám v životě nic špatného, za co bych se měla stydět. Co o mně píší jiní mě nezajímá.“

Nové číslo V Magazínu se Selenou Gomez na titulce bude k dostání od 26. února!

V Magazine

V Magazine

V Magazine