16. února 2015
 | 
Nového přítele ale zatím neukázala!

Devatenáctiletá rodačka ze Svidníku se nezastaví. Létá mezi USA, kde aktuálně žije a studuje a Českou a Slovenskou republikou. Momentálně jí čeká natáčení prvního čistě amerického klipu k chystanému singlu. Už si jí začínají všímat i světové hvězdy. Po spolupráci s producentem Pitbullem nedávno zasdílela fotku s Taylor Swift!

Talentované Celeste se nedaří jen v práci, ale i v lásce! Je šťastně zamilovaná a sama k tomu říká: „Poznali jsme se na natáčení X Factoru. A i když máme vztah na dálku, tak se musím přiznat, že jsem velmi zamilovaná!

Její přítel je Čech, ale jeho totožnost vám zatím neprozradíme. Co řekla médiím na téma KLUCI Celeste? „Američtí kluci jsou fajn, ale mně se víc líbí Slováci a Češi. Každý Čech nebo Slovák, kterého znám, jsou gentlemani. Američani nedělají takové ty hezké maličké věci, které mě dokážou okouzlit.“

Sympatická kráska sice v nejbližších měsících u nás ani na Slovensku příliš koncertovat nebude, přesto jí ale můžeš podpořit. Obhajuje totiž loňský titul absolutního vítěze v prestižních Hudebních cenách Evropy 2 a Europy 2! HLASUJ!

facebook.com/CelesteBuckinghamOfficial