13. února 2015
 | 
Byli jsme včera večer v pražské Tipsport Aréně na koncertu Eda Sheerana! Jak se nám tam líbilo?

Třiadvacetiletý britský zpěvák Ed Sheeran včera na pražském koncertu předvedl, že bombastická show pro davy se dá udělat, i když jste na pódiu úplně sami. Tedy za předpokladu, že máte tak velký hudební talent jako Ed!

Už od úvodních momentů koncertu bylo vidět, že Ed má pod pódiem davy věrných fans, kteří znají jeho texty (to u českých koncertů světových hvězd není úplně obvyklé). Jeho nejznámější písně jako The A Team, I See Fire, nebo Give Me Love s ním zpívala doslova celá hala. Hned u druhé písničky se v publiku zvedly stovky srdcí s českou vlajkou a nápisem We Love You Ed. Talentovaný písničkář zareagoval hned o píseň později, kdy si na pódium vzal českou vlajku a připevnil si jí na stojan k mikrofonu. V tu chvíli bylo jasné, že tenhle večer nedopadne špatně!

I když to Edovi občas v hlase ujelo, předvedl velmi dobrý výkon. Musíme si navíc uvědomit, že se nemohl na 100% soustředit na svůj zpěv, musel totiž pracovat i s hudbou, hrát na kytaru, bubnovat na ní, a kontrolovat nejrůznější kouzelné „krabičky“ na pódiu. To vše totiž pak navozovalo zvukový pocit, že jsme na koncertu nějaké dobře sehrané kapely!

Nejsilnější momenty? Když stovky lidí začaly zpívat Happy Birthday a zmatený a dojatý Ed kontroloval, kolikátého vlastně je. Pak reagoval slovy „Haha, zbývá ještě pět dní. Ale budeme předstírat, že je to už dneska!“, když u několika písních zářily nad hlavami lidí tisíce světel z mobilních telefonů, a když Ed předváděl, že není jen skvělý zpěvák, ale i velmi dobrý rapper. Bravo, Ede!

Hodnocení koncertu: 95 %

Koukni, jak vypadal začátek koncertu v Praze!

Byl/a jsi na koncertu? Pokud ano, napiš nám své dojmy v komentářích! 🙂

Mrkni se na fotky z koncertu na dalších stránkách!

Instagram.com

Instagram.com

Instagram.com

Instagram.com

Instagram.com

Instagram.com