12. února 2015
 | 
Dvacetiletý idol dívčích srdcí byl zvyklý, že když zapískal a zahrál dostatečné divadlo, tak Selena Gomez přiběhla. Alespoň tak to vidí její přátelé!

Teď to začínají nepřímo potvrzovat i přátelé Justina! Kanadská megastar je údajně v šoku a depresích! Nechápe, co se stalo, že tentokrát o něj už Selena Gomez nemá zájem a dala přednost producentovi Zeddovi!

Nedávno jsme psali o tom, že se Justin omluvil veřejně svým fanouškům. Na povrch se dostávají informace, že to byl jeden z kroků, který měl Selenu přimět, aby změnila své rozhodnutí a k Justinovi se vrátila.

Americká média získala vyjádření blízkých přátel mladého zpěváka: „Justin říká, že vztah Seleny a Zedda je velmi křehký a přijde mu spíše směšný. Nevěří, že mezi nimi někdy bude něco vážného. Je si jistý, že si Selena nemůže s nikým vybudovat tak silný vztah jako s ním. Čeká na ní a chce si jí vzít!“

Souhlasíš s tím, že je pro Selenu Justin nejlepší nebo si naopak myslíš, že jí brzdí v kariéře a zhoršuje její zdravotní problémy? Napiš nám svůj názor do komentářů!