6. února 2015
 | 
Jeden ze zpěváků, kteří jsou mezi fanynkami úplně nejoblíbenější na světě, to je Harry Styles. Svou pravou ale už nejspíš našel!

Sexy zpěvák, který oslavil před týdnem své jednadvacáté narozeniny, je zamilovaný až po uši! Jeho vyvolenou je jen o měsíc starší rakouská modelka Nadine Leopold!

Lidé z Daily Star před malou chvílí přinesli šokující zprávu! Harry si prý nechal vytetoval své iniciály HS a hned vedle nich iniciály své milé! Pokud by to byla pravda, znamenalo by to, že to s ní opravdu myslí vážně, což u Harryho není upřímně řečeno moc časté!

Akce údajně proběhla u něj doma a přišel tetovat tatér z losangelském tatérského salónu Shamrock Tattoo. Všichni přítomní museli podepsat smlouvu o mlčenlivosti, přesto se vynesla ven informace o dvojici iniciálů. H.S. je jasné, ale pokud by druhé iniciály opravdu byly N.L., byla by to prvotřídní senzace!

O tom, kde by iniciály měly být vytetované, se zatím vedou vášnivé debaty. Oslovený blízký přítel Harryho uvedl pro Hollywoodlife.com, že o nových tetováních informace nemá, ale nedivil by se, kdyby to byla pravda. Tetování totiž prý nemiluje jen Harry, ale má k nim pozitivní vztah i Nadine, pro kterou by to jistě byl veliký důkaz lásky!

Usdailyupdate.com